Jak co roku w grudniu spotykamy się uświęcić działalność naszego klubu oraz podsumować zakończony sezon karpiowy. W tym roku naszym klubowiczom udało się odwiedzić 11 różnych łowisk w Polsce jak i za granicą - PL🇵: Zakole, Extra Carp Radymno, Hawłowice, Uroczysko karpiowe, Lipie, Siedliska, Dębowa, 🇨🇿Koblov (Czechy), 🇭🇷Zajarki (Chorwacja) oraz 🇭🇺Harsány i 🇭🇺Nagykalloi (Węgry).

Pięciu klubowiczom udało się pobić swoje 🆕PB – Marcin Nowosiad, Damian Sereda, Piotr Kowal, Maciej Hendzel oraz Witold Wajda. Gratulacje

Jak co roku braliśmy udział również w zawodach: Miting Total Carp Baits – 8 miejsce, Podkarpacki Miting Karpiowy – 5 miejsce, Puchar Extra Carp Radymno – 2 miejsce, II Puchar Carp Team Przeworsk, X Miting Carp Pub Rzeszów oraz Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Karpiowym – Big fish 🐟.
Zgodnie z tradycją wręczyliśmy upominkowe tabliczki naszym klubowiczom w 3 kategoriach: 
1. Największy karp złowiony w 2017 r. – 29,70 kg, Zajarki (Chorwacja) - Damian Sereda
2. Największy amur złowiony w 2017 r. – 18,50 kg, Hawłowice – Witold Wajda
3. Największe osiągnięcie w 2017 r. – Big Fish MPWK, Dębowa – Marcin Nowosiad. 
GRATULACJE

W 3 roku swojej działalności podjęliśmy decyzję o przyjęciu do naszego teamu kolejną osobę. Nowym klubowiczem CTP został Piotr LEJA – Witamy w naszych szeregach 🤝💪

W tym roku nasza rodzina karpiowa powiększyła się o 2 nowych sympatyków – Alana oraz Jasia, w związku z tym tatusiowie – Maciek oraz Piotrek otrzymali symboliczne koszulki CTP. Gratulacje dla rodziców🍼👕

W następnym roku czekają na nas nowe wyzwania min.: III 🏆Puchar Carp Team Przeworsk (Eliminacje do Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym), klubowa zasiadka – Łowisko Nowaki, udział w zawodach karpiowych oraz wiele wiele innych ciekawych inicjatyw. 

Jak urodziny to musi być i tort 🎂 :) Duże podziękowanie dla żony Mateusza – Kasi za pyszny wypiek. 👏

Dziękujemy wszystkim za wspólne zasiadki, nowe znajomości, uwagi i atmosferę nad wodą a żonom za wyrozumiałość :) Do zobaczenia nad wodą z karpiowymi pozdrowieniami!

Scroll to Top